همه دسته بندی ها

خدمات مشتری

صفحه اصلی> محصولات > خدمات مشتری

خدمات مشتری

Hunan Xiangxin Instrument Co. Ltd. تولید کننده حرفه ای تولید ملی، تحقیق و توسعه محصولات سری سانتریفیوژ است که عمدتاً در تحقیق، توسعه و تولید سری سانتریفیوژ با سرعت بالا و پایین، سانتریفیوژ انجماد، سری سانتریفیوژ با ظرفیت بالا، خون مشغول است. سری ماشین های ذوب شرکت های سهامی با تکنولوژی بالا، آخرین گواهینامه بین المللی سیستم مدیریت کیفیت از طریق شرکت ISO9001: 2008 است، شرکت ما اصرار دارد شرکت ما بر اصل "اول کاربر، بالاتر از همه خدمات" اصرار دارد. تعهد به خدمات پس از فروش به شرح زیر است:

1، دوره سه بسته بندی محصول کارخانه یک سال است.

2،نصب و راه اندازی محصول تکمیل شده است، مرکز خدمات تعمیر و نگهداری ما فایل به موقع برای ثبت، ردیابی استفاده کاربر.

3،بازخورد اطلاعات خدمات کاربر به شرکت، شرکت ما ظرف 24 ساعت به کاربر پاسخ می دهد، و ظرف 72 ساعت برای ارسال افراد به کاربر برای خدمات پس از فروش (یا جایگزین دستگاه جدید).

4،در طول دوره سه کیسه ای، محصول نمی تواند به طور عادی کار کند، شرکت ما عیب یابی تلفنی را انجام می دهد یا کاربر نزدیک ترین محصول به شبکه خدمات پس از فروش ما برای تعمیر و نگهداری خواهد بود، یا پرسنل خدمات پس از فروش درب به درب تعمیر و نگهداری می شود. ، یا شرکت پرسنل را برای تعمیر فرستاده یا برای تعمیر یا تعویض به شرکت فرستاده است.

5،در خارج از سه دوره بسته، محصول برای تعمیر به شرکت بازگردانده می شود یا کارکنان را برای تعمیر و نگهداری به کاربر ارسال می کند، فقط هزینه لوازم جانبی و هزینه حمل و نقل.

6، شرکت ما هر ساله کلاس های کاربر را در زمان مناسب برگزار می کند تا کاربران از فناوری محصول، فناوری تعمیر و نگهداری، آموزش فناوری تعمیر و نگهداری، اجرای آموزش های ویژه برای کاربران سانتریفیوژ برنده استفاده کنند.

7،به دلیل دلایل غیرقابل مقاومت یا حمل و نقل نامناسب ناشی از قطعات محصول، نمی توان در محل بازیابی کرد، زمانی که عملکرد فنی محصول، یا از طریق خدمات تعمیر و نگهداری، هیچ وسیله آزمایشی برای اثبات وضعیت فنی محصول در محل، نباید به سایت بازگردانده شود. شرکت ما برای تعمیر و نگهداری، بازگشت عمومی به زمان تعمیر و نگهداری کارخانه از سه روز (به جز زمان حمل و نقل).


خط تلفن خدمات شرکت: 0731-84323155

پست الکترونیک:[ایمیل محافظت شده]

شرکت ابزار هونان Xiangxin، با مسئولیت محدود.

دسته بندی های داغ